Bella Hadid shkëlqen edhe në veshje sportive

12:05 | 22 Shtator 2021

Ajo është një ikonë e stilit dhe bukurisë.

Bella Hadid nuk po zhgënjen edhe me imazhet e tjera që po publikon në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

24-vjeçarja dukej mahnitëse teksa doli jashtë pas një sesioni në New York City të martën në një dukje të fortë dhe shkëlqeu teksa ekspozoi barkun e saj të tonifikuar.

Bella, për veshje kishte zgjedhur një palë pantallona të shkurtra të zeza elastike me sytjena sportive të zezë që përputheshin ndërsa ajo u pa duke u kthyer në shtëpi nga palestra.

Përkundër asaj që ka të ngjarë të ishte një stërvitje rraskapitëse, Bella dukej aq e freskët sa kurrë pa grim.

Bukuroshja kishte një palë syze dielli të errëta, atlete të gjalla të kuqe dhe çorape të zeza për të kompletuar dukjen e saj.

Vlen të përmendet se modelja ka qenë shumë e angazhuar kohëve të fundit, duke pushtuar pistat e modës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara