Bella Hadid provokon me këmbët e gjata

08:41 | 16 Mars 2021

Modelja e famshme, Bella Hadid është tejet e përfolur nga mediat rozë.

Bella nuk ka si mos të tërheq vëmendje me fotosesionet që realizon, duke kuruar pothuajse secilin detaj, shkruan Daily Mail, transmeton portali arbresh.info

Në imazhet e reja të postuara në rrjetin social Instagram, modelja është parë duke pozuar para kamerës me lëvizje atraktive.

Fustani i zi dhe i ngushtë që ajo zgjodhi, bëri që t’i theksoheshin tiparet trupore, e sidomos këmbët e tonifikuara.

Për aksesorë nuk mungoi një çantë e vogël ngjyrë verdhë, të cilën e kombinoi me një palë këpucë interesante.

Ndryshe, Bella është parë duke udhëtuar në vende të shumta në botë, pasi edhe ka qenë e angazhuar me punë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara