Google ADS

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë

19:46 | 24 Mars 2023

Sot janë bërë 90 ditë që kur ka filluar spektakli më i madh në Shqipëri dhe jo vetëm, Big Brother Vip.

Për këtë arsye, ‘Vëllai i Madh’ ka organizuar një festë madhështore në pishinë.

Duke qenë se temperaturat kanë qenë mjaft të larta, konkurrentët kanë shijuar muzikë, kërcyer e larë së bashku.

Kjo ka bërë që të argëtohen në masë të madhe e të krijojnë situata të ndryshme me njëri-tjetrin.

Për të pasur një atmosferë sa më të mirë, ata kanë shijuar edhe muzikë nga një DJ.

Disa nga yjet që janë në shtëpi që nga fillimi: Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Kiara Tito, Kristi Aliaj dhe Deamishel.

Atyre i është shtyrë qëndrimi brenda edhe për një kohë, gjersa çmimi final do të jetë 100 mijë euro.

Ndërsa kujtojmë se nesër është prime ndërsa pritet që njëri banor ta lërë shtëpinë përfundimisht.

Në televotim janë Kiara dhe Olta./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale