Baby G thekson të pasmet e bombastike

15:57 | 27 Tetor 2021

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që numëron ndjekës të shumtë në Instagram.

Fjala është për këngëtaren Baby G, e cila vetëm në Instagram numëron 526 mijë njerëz, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë dhe një palë pantallona ngjyrë të kaltër, bukuroshja bionde ka sjell poza joshëse para pasqyrës.

 

Imagjinoni të ju duan ashtu siç ju doni””, ka shkruar në mbishkrimin e postimit të saj.

E fundit këngë e publikuar nga Baby G mban titullin “Kuq e Zi”, të cilën e solli në korrik në bashkëpunim me Escobars dhe Grido. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara