Google ADS

Arta Bajrami: Do e lë muzikën

17:57 | 3 Maj 2019

Arta Bajrami nuk ishte aktive me klipe të reja.

Ajo ka ndërruar zhanrin muzikor duke kënduar muzikë folklorike.

Së fundmi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku foli rreth karrierës ndër vite.

Këngëtarja Bajrami po ashtu u shpreh që është e përkushtuar tek familja dhe se ekziston mundësia ta lë muzikën.

Detajet i kuptoni duke dëgjuar intervistën e plotë./arbresh.info/

https://youtu.be/oKuO4fNr_UE?t=341

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale