Arbenita tregon trupin perfekt e veshur me një fustan të ngushtë

16:17 | 23 Nëntor 2021

Arbenita Ismajli është një prej modeleve më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.

Ndonëse nuk ka shumë kohë që u bë nënë, modelja ka arrit t’i rikthej linjat brenda një kohe të shkurtër, ndërsa po vazhdon angazhimet profesionale, shkruan portali arbresh.info

Arbenita së fundi ka publikuar disa imazhe ku duket plot stil dhe shihet e rregulluar me make-up profesional, derisa dukjen e ka kompletuar me një palë take ngjyrë ari.

Ndërkohë, kujtojmë që Arbenita është e martuar me reperin, Fero, çifti janë prindër të një vajze. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara