Arbenita Ismajli sjell poza të reja provokuese

10:09 | 18 Janar 2022

Modelja e famshme, Arbenita Ismajli iu qëndron afër fansave përmes postimeve të ndryshme që bën në Instagram.

Modelja e njohur është tejet aktive ku sjell vazhdimisht imazhe që në fokus kanë linjat e saj joshëse, për të cilat edhe njihet më së miri, shkruan arbresh.info

Ajo ka mahnitur me dukjen kur postoi disa imazhe në të cilat erdhi sa elegante, aq edhe tërheqëse.

Zeshkania shihet e veshur në një fustan të bardhë dhe të ngushtë, me një prerje të veçantë tek belin, ndërsa ia theksonte linjat në mënyrë perfekte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Kujtojmë se prej kohësh Arbenita është e martuar me reperin, Fero, dyshja janë prindër të një vajze. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara