Arbenita Ismajli sjell poza të reja provokuese në fustan të shkurtër

14:03 | 27 Janar 2022

Arbenita Ismajli është një ndër femrat shqiptare më të komentuarat, sidomos për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Modelja e njohur e cila ka arrit suksesshëm të ndërton një karrierë edhe përtej kufijve shqiptarë, përcillet nga më shumë se 656 mijë ndjekës në Instagram, ku vazhdimisht poston imazhe nga profesioni dhe jeta personale, shkruan arbresh.info

Arbenita në setin e ri fotografik erdhi tejet seksi e veshur në fustan të zi të shkurt.

Kujtojmë që Arbenita është një prej modeleve shqiptare që bashkëpunon dhe është imazh i disa prej brendeve botërore.

Ndërsa, sa i përket jetës private, ajo dhe partneri i saj, reperi Fero, u bën prindër të një vajze në muajin prill të vitit të kaluar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara