Arbenita Ismajli shkëlqen në fotosesionin e ri

15:37 | 17 Shtator 2021

Arbenita Ismajli njihet për format e saj tërheqëse dhe bukurinë natyrale, dhe modelja e njohur sjellë vazhdimisht imazhe atraktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Joshëse është shfaqur edhe në fotografinë e fundit, në të cilën Arbenita dukej mahnitëse dhe plotë shkëlqim, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja ka shfaqur format perfekte në disa imazhe që ka sjellë së fundi në llogarinë e Instagramit.

E veshur në një fustan të ngushtë që ia theksonte format, Arbenita dukej më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Kujtojmë se, modelja kurorëzoi dashurinë me reperin e njohur kosovar, Fero në shkurt të këtij viti, ndërsa në prill çifti u bën prindër për herë të parë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara