Arbenita Ismajli mahnitë me bukurinë e saj

08:27 | 13 Janar 2022

Arbenita Ismajli iu qëndron afër fansave përmes postimeve të ndryshme që bën në Instagram.

Modelja e njohur është tejet aktive ku sjell vazhdimisht imazhe që në fokus kanë linjat e saj joshëse, për të cilat edhe njihet më së miri, shkruan portali arbresh.info

Arbenita në imazhet e fundit erdhi tejet joshëse, duke ekspozuar trupin e saj perfekt.

Nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave të saj, që vazhdimisht e komplimentojnë për fizikun.

Modelja ndërkohë ka arrit që shumë shpejt t’i rikthej format, pasi muaj më parë u bë nënë e një vajze. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara