Arbenita Ismajli ikonë e bukurisë

08:39 | 17 Janar 2022

Është ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe kjo fal linjave të saj joshëse trupore.

Arbenita Ismajli nuk lë hapësirë që të largohet vëmendja nga ajo duke sjell vazhdimisht fotosesione të ndryshme, me veshje dhe stile po ashtu të ndryshme, shkruan arbresh.info

Modelja e njohur një të tillë e ka realizuar edhe së fundi, teksa shfaqet pothuajse natyrale me grim të lehtë në fytyrë, e veshur në të zeza që në fokus vuri asetet e saj bombastike, kombinimin e përfundoi me një palë atlete dhe çantë të zezë.

Kujtojmë se, Arbenita është e martuar me reperin, Fero, dyshja u bën prindër për herë të parë para disa muajve. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara