Anxhelina Hadëgjonaj shfaqet në shoqëri të Kylie Jenner dhe miqve të saj të ngushtë

14:19 | 29 Maj 2023

Anxhelina Hadërgjonaj, këngëtarja shqiptare, ka vite prej kur jeton në Amerikë.

Këngëtarja atje ka krijuar tashmë shoqërinë e tij e që janë të njohur në botën e showbizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo është shfaqur në shoqërinë e yllit televiziv Kylie Jenner.

Jenner me disa prej miqve të saj më të ngushtë përfshirë Anxhelinën kanë shijuar një nga koncertet e radhës të artistes Beyonce.

Ajo ka ndarë imazhe në Instagram dhe video në TikTok nga mbrëmja e kaluar argëtuese që ata kaluan në “Reinassance Tour”, ndërsa pranë saj shihet edhe këngëtarja shqiptare.

@kyliejennerrenaissance tour baby

♬ HEATED – Beyoncé

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Anxhelina shoqërohet me Kylien, ajo është parë në disa raste përkrah saj dhe në postimet që ylli 25 vjeç bën në rrjetet sociale.