Angela Martini me lëvizje provokuese teksa bën qef në pishinë

13:48 | 14 Janar 2021

Modelja nga Shqipëria, Angela Martini, tash e një kohë të gjatë jeton dhe vepron në Amerikë.

Krahas punës, ajo ka ndërtuar një jetë të lumtur private me partnerin e saj, miliarderin rumun, Dragos Savulescu, shkruan portali arbresh.info

Modelja para pak çastesh ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, teksa shihet në xhakuzi në këto ditë të ftohta dimri.

https://www.instagram.com/p/CKBegJFInBk/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/CKBegJFInBk/?utm_source=ig_web_copy_link

“Nata e kaluar ishte magjike”, ka shkruar ajo krahas videos.

Kujtojmë se, çifti u martuan në dhjetor të vitit 2017, gjersa kanë qenë shumë të komentuar ndër vite për romancën e tyre. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara