Albi Nako dhe Alba nuk fshihen më, ja dhe komenti djallëzor që i bën ai

20:33 | 14 Gusht 2018

Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha shpesh janë përfolur për një lidhje dashurie e cila u mohua me forc nga të dy.

 

Por faktet gjithonë i kanë mbajtur njëri tjetrit. Aba ka ndarë një foto me bikini ku duket shumë sensuale dhe ju tregon fansave se takimi i tyre i rradhës me të do të jetë në dhënien e motit në Klan.

Në këtë publikim kaq provokues nuk mungoi as komenti i Albit.

‘Unë e di që bashkë do takohemi në Klan për tjetër gjë’-ka shkruar Albi në komentin e ti duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shumë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara