Albatrit Muqiqi vjen me këngën “Fotografi”

01:21 | 24 Nëntor 2019

Këngëtari i njohur kosovarë, Albatrit Muqiqi, sot ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova.

Teksti i këngës e cila quhet “Fotografi” është shkruar nga Fadil Topalli.

Ndërsa muzika është realizuar nga Bini Diez dhe videoja është realizuar nga XL.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara