Alban Skenderaj vjen me projektin e ri “Jetë”

23:13 | 5 Shkurt 2019

Këngëtari Alban Skenderaj sot ka publikuar këngën e tij më të re “Jetë”.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vetë këngëtari ndërsa bashkëproducent është Endri Shani.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube pa videoklip, por vetëm në versionin audio me tekst.

Albani përndryshe është shumë aktiv me projekte të shumta në muzikë, të cilat gjithmonë janë mirëpritur nga publiku.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara