Google ADS

Alba Vukaj ndan foto nga pushimi i fundit në Portugali

14:02 | 13 Qershor 2024
K.B

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Alba Vukaj vazhdo të tërheq vëmendjen e publikut.

E njohur për bukurinë e saj dhe jo vetëm, bukuroshja së fundmi ka ndarë fotografi nga udhëtimi i saj i fundit në Portugali.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në media, dhe ka thënë se shumë shpejt do të vjen me projekte të reja./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme