Aktorja problematike e shkathët në matematikë

01:22 | 21 Janar 2018

Aktorja dhe këngëtarja Lindsay Lohan gjendet në media shpesh.

Kjo sepse një kohë ishte e varur nga lëndët narkotike, transmeton arbresh.info.

Por, si vajzë e shkolluar tregonte shkathtësi në dy lëndë.

Matematika, ishte e preferuara e saj.

Detajet i sjell materiali i përgatitur nga emisioni n’ZOOM./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara