Google ADS

Aktorja e njohur ‘Gylseren’ shfaqet tullace, çfarë i ka ndodhur aktores? (FOTO)

17:07 | 25 Korrik 2017
Arbresh.info

Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay e cila në vendin tonë njihet si ‘Gylseren’ ka habitur fansat me një fotografi.

Nurgul e cila në shumicën e rasteve është protagoniste kryesore në shumë seriale turke, është poashtu shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet me flokë të rruara dhe tek sa qan një mashkull  i puthë kokën!

A është ndonjë rol i saj, apo aktorja ka vendosur të bëjë një ndryshim radikal në pamjen e saj, mbetet të shihet./Arbresh.info

g_1500982825-7549709

 

Shpërndaje në rrjete sociale