A është kjo vajza më seksi shqiptare? (Foto)

11:55 | 23 Shkurt 2017

Me fustan të kuq dhe forma të bukura është modelja shqiptare.

Bëhet fjalë për një vajzë shqiptare emri i të cilës është Rashel Kolaneci dhe është vetëm 17 vjeçare, shkruan arbresh.info.

Kjo vajzë reklamon rrobat e dyqanit të Zaiminës ‘Zaimina Vasjari Store’, që ka fustane.

Për më shumë gjykojeni vet./Arbresh.info/

zaiminaa

Të ngjashme