A është kjo prezantuesja më seksi që keni parë? (FOTO)

09:06 | 9 Mars 2017

Prezantuesja Chloe Madeley së fundmi ka lënë me gojë hapur të gjithë.

Kjo sepse ka pozuar pothuajse lakuriq dhe linjat e saj trupore janë mjaft të formësuara.

Përndryshe, Chloe 29 vjeçare është vajza e çiftit të famshëm televiziv Richard dhe Judy.

Për më shumë shikoni fotot e saj./Arbresh.info

chloe-madeley

chloe-madeley-main

chloe-madeley-640108