Historia Donald-Beatrix, reagon Bora Zemani dhe habit me deklaratën

23:03 | 4 Dhjetor 2021

Bora Zemani ka reaguar për herë të parë për situatën e saj me Donaldin dhe Beatrixën.

Siç duket fjalët e fansit që bërtiti në shtëpinë e Big Brother Vip e kanë prekur edhe Borën.

Moderatorja ka vendosur sonte për herë për parë të reagojë në lidhje me këtë situatë.

Ajo ka postuar një status në llogarinë e saj në instagram ku ka kërkuar ta mos gjykojnë Donaldin se edhe ai është njeri dhe ka të drejtë të gabojë.

Lajmet më të lexuara