Google ADS

Vesa Luma kthehet në Kosovë, paralajmëron diçka të re: S’kam ardh kot

21:10 | 30 Mars 2023

Këngëtarja Vesa Luma, tash e disa vite jeton në Zelandë të Re, bashkë me burrin e saj, Big Bastën dhe djalin e tyre.

Javë më parë ajo është kthyer në Prishtinë, por siç paralajmëroi, ajo nuk ka ardhur për “kot”.

Përmes një postimi në Instagram, Vesa ka njoftuar për një projekt të ri muzikor.

“S’kam ardh kot, jo”, ka shkruar këngëtarja në postimin e bërë në Instagramin e saj./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale