Rita Ora ecën dorë për dore me supermodelen e famshme

07:23 | 25 Korrik 2018

Ato janë shoqe që një kohë të gjatë dhe vazhdimisht e mbështesin njëra-tjetrën në ngjarje të ndryshme.

Bëhet fjalë për Rita Orën dhe Kate Moss të cilat të hënën mbrëma kanë ngrënë së bashku darkë në një klub privat në Londër, përcjell arbresh.info.

Këngëtarja kosovare dhe supermodelja e famshme dukeshin shumë të lumtura pranë njëra-tjetrës derisa i mbanin duart të lidhura kur ecnin e madje shkëmbyen edhe puthje./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara