Pamje brenda shtëpisë 7 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez

13:20 | 15 Tetor 2020

Çifti i famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez siç duket nuk po ndihen rehat në shtëpinë e tyre superluksoze, e cila ndodhet në Malibu.

Ndonëse shtëpia ishte blerë nga çifti i njohur para një viti me një çmim prej 7 milionë dollarësh ata kanë vendosur ta shesin atë.

Tashmë janë publikuar pamjet e shtëpisë së tyre fantastike, e cila ndodhet buzë detit, ndërsa shtëpia ka një hapësirë të madhe përreth.

Shtëpia luksoze e dyshes është 4.400 metra katrorë, ka 5 dhoma gjumi dhe katër tualete. Ndërsa, nuk dihet se sa do të jetë çmimi i shitjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara