Google ADS

Nora Istrefi publikon këngën e re “Amanet”

20:06 | 21 Mars 2023

“Amanet” mban titullin kënga më e re e Nora Istrefit.

Bukuroshja këngën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti i projektit të ri të Norës është shkruar nga Ghulo, me muzikë nga Kushtrim Kelani dhe Nurteel, ndërsa për videoklipin u përkujdes Entermedia.

Në klip këngëtarja ka shkëlqyer edhe me paraqitjen, ajo dukej në formë të mirë dhe e veshur me shumë stil në disa dukje të ndryshme.

Kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të Norës në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të saj të shumtë.

Kujtojmë që ky projekt I Norës vjen pas bashkëpunimi të suksesshëm me Cricket dhe Geskon “Me ty”.

Përveç kësaj, këngëtarja gjithashtu mbetet e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Shpërndaje në rrjete sociale