10 vite murgeshë, vajza heq dorë e bëhet pornostare

17:22 | 31 Tetor 2018

Vendimi i saj ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore.

Yudi Pineda, një 28 vjeçarekolumbiane ka hequr dorë nga të qënit murgeshë, gjë të cilën e kishte filluar që në moshën 18 vjeçare për një pasion të ri.

Ajo do të bëhet pornostare duke luajtur kështu filma për të rritur.

Megjithatë, thotë ajo, pavarësisht kësaj kthese të fortë, unë do të shkoj në kishë tre herë në javë.

Fillimisht ajo ra në dashuri me profesorin që i mësonte fenë, dhe nga kjo gjë mësoi se nuk mund të jetë më një murgeshë duke gjetur pasionin e ri.

Shpërndaje në rrjete sociale