53 raste aktive me COVID-19

07:31 | 31 Janar 2023

Instituti Kombëtarë i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar dy raste të reja me COVID-19.

Janë testuar 16 persona, kurse janë shëruar dhjetë të tjerë.

Aktualisht janë 53 raste aktive, si dhe tre të tjerë janë të hospitalizuar./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale