218 rate aktive me COVID-19

07:31 | 15 Mars 2023

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se aktualisht janë 218 raste aktive me COVID-19.

Sipas IKSHPK-së gjatë 24 orëve janë konfirmuar 35 raste të reja, pas 128 testimeve të bëra.

Është shëruar një person si dhe të hospitalizuar janë 13 persona./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale