Veshjet sportive, trendi i 2017-ës

19:11 | 2 Gusht 2017

Të gjithë e kemi parë që veshjet sportive, ato komplet bluzë dhe pantallona, janë rikthyer dhe duken më mirë se kurrë më parë.

Me stilimet më të reja ato janë shndërruar në dukjen perferkte dhe jo vetëm për të shkuar në palestër.

Yjet si Rihanna tashmë i kanë pjesë së gardërobës së tyre të përditshme.

Hidhni një sy modeleve më poshtë dhe inspirohuni për dukjen e radhës.

073017-tracksuit-1 073017-tracksuit-2 073017-tracksuit-4 073017-tracksuit-5

NEW YORK, NY - MARCH 13:  Rihanna is seen on March 13, 2015 in New York City.  (Photo by NCP/Star Max/GC Images)
NEW YORK, NY – MARCH 13: Rihanna is seen on March 13, 2015 in New York City. (Photo by NCP/Star Max/GC Images)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara