Veshja e jastëkut si fustan, trendi më i ri në rrjete sociale

21:30 | 10 Prill 2020

Një trend i ri është përhapur në rrjete sociale, veshja e jastëkut si fustan. Iluzioni i fustanit i krijuar nga jastëku dhe një rrip i lidhur rreth belit, është mënyra më e re për të kaluar kohën gjatë karantinimit.

Kjo veshje quhet jastëk karantinë apo #quarantinepillowchallenge. Ju mund të ndryshoni pamjen me të gjitha jastëkët që keni në dispozicion.

Më pas nëse keni nevojë vetëm për një rrip, i cili preferohet të qëndrojë super I shtrënguar rreth belit. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara