Qytetet “sekrete”, por fantastike të Europës

23:01 | 4 Prill 2019

Të gjithë njerëzit kanë kurrreshtjen ta vizitojnë Milanon, Londrën, Parisin ose Barcelonën.

Por, Europa ka me bollëk vende që ju duhet t’i konsideroni sa më parë, transmeton Klan Kosova.

Janë disa qytete më pak të njohura, por që janë fantastike për t’u parë.

I gjeni të renditura më poshtë – kurseni para dhe vizitoni sa më parë.

Kotorr, Mal të Zi

Preveza, Greqi

Osijek, Kroaci

Ferrara, Itali

Clonakilty, Irlandë

Sintra, Portugali

Marseille, Francë

Trondheim, Norvegji

Salamanca, Spanjë

Lucerne, Zvicër

Ghent, Belgjikë

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara