Kjo është arsyeja pse Shoshi dhe Ledri ndalën bashkëpunimin

23:49 | 21 Dhjetor 2019

Javë më parë ishte krye lajm në media ndalja e bashkëpunimit mes Ledrit dhe Faton Shoshit.

Javë më parë mediat ‘kaploi’ lajmi se Ledri Vula dhe Faton Shoshi i kanë dhënë fund bashkëpunimit disa vjeçar, kishte polemika të shumta lidhur me arsyen e ndërprerjes së bashkëpunimit.

Por tani në një intervistë me ‘Review’ ish menaxheri i Era Istrefit, Butës dhe Ledrit tregoi arsyen e vërtetë të ndërprerjes së bashkëpunimit.

Shoshi thotë se vetë Ledri ishte ai që kishte kërkuar pauzë pasi kishte nevojë për pushim.

Tutje shton: Me Ledrin asnjëherë nuk kemi pas probleme, vazhdojmë me qenë shokë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara