Këto janë 5 bjondet më të bukura në botë (FOTO)

23:54 | 2 Qershor 2017

Bjondet janë seksi, sharmante dhe shumë joshëse për meshkujt.

Të qënit e bukur është një privilegj, dhe në ditët e sotme me pak bisturi dhe me shumë par mund të arrish një standart të pëlqyer bukurie. Por në këtë artikull nuk po flasim për femra që janë të bukura falë ndërhyrjeve apo të cilat i favorizon mosha.

Ky artikull ka të bëjë me bjondet ikona të bukurisë që i kanë rezistuar kohës dhe tundimit për ndërhyrje.

Michelle Pfeipffer

9b1e3e03b1e364aca35988a8ec7ba39f

81f50d2d92856e1499d5779afe3e631e

Ajo u bë e njohur me rolin e Elvirës në filmin “Scarface”. Të gjithë në atë kohë çmendeshin pas saj. Edhe sot e kësaj dite ajo vazhdon të jetë po aq e bukur. Një bjonde e cila nuk do harrohet kurrë

Charlize Theron

5730edee2033a2b91cb4e1d8c3376ee5c17f0d0716e04511725097c3eda47d75

Vitet për bjonden më të ëmbël të Hollywood-it nuk rëndojnë. Bukuria e saj është e veçantë, aq e ëmbël sa nuk mund të mos e komplimentosh. Charlize ka provuar të jetë edhe brune, por nuk do e kishte kurrësesi suksesin që ka me flokët e arta. Së fundmi ajo kishte një rol të rëndësishëm në filmin ikonik “Fast and Furios, dhe mund të themi me bindje të plotë që dukej po aq e bukur sa 10 vite më parë.

Uma Thruman

652c3b6c9ed3391bf66260abc757e3e7

3486bd356086260b1a1cc878405d1957

Tarantina padyshim e ka aktoren e tij të preferuar, dhe filmat më të vlerësuar të tij, mbajnë padyshim imazhin e Uma Thruman. Ajo është një bjonde klasike, shtatëlartë dhe me një bukuri plotësisht natyrale.

Jennifer Aniston

823cf0e2a2b3fdcf7dfac68c28660e0e

6ac405563a70d4aa5fde487f765eb8f4

Ajo nuk di të plaket, dhe këtë e ka vërtetuar më së miri. Në vitet 90, Jennifer Aniston ishte e preferuara e të gjithë meshkujve. Ajo spikati në serialin e famshëm “Friends” dhe askush nuk mund të thotë që jo nuk është një prej bjondeve më të bukura.

Scarlett Johansson

69d8a662d25411d998808bee10853d73

988832b980c88bc24601267ac3686878

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme