Këto 3 shenja të horoskopit nuk duhet të fillojnë marrëdhënie të re në fund të dhjetorit

22:28 | 18 Dhjetor 2017

Ndonëse zemra nuk pyet, do të ishte mirë që disa shenja të bënin kujdes nëse duan që të fillojnë një marrëdhënie të re.

Portali arbresh.info sjell se cilat shenja duhet të bëjnë kujdes.

Shigjetari

Ky muaj është koha kur shumë Shigjetarë fillojnë të ndjehen mirë dhe janë plot energji. Megjithatë, Shigjetarët duhet të bëjnë kujdes nëse duan të fillojnë një marrëdhënie të re. Ata duhet të presin deri në gjysmën e dytë të janarit 2018 për të bërë një gjë të tillë, nëse kërkojnë një marrëdhënie stabile. Ata që janë në një marrëdhënie gjatë këtij muaji do të ndjehen xhelozë dhe do të kërkojnë më shumë vëmendje nga partneri.

Bricjapi

Ky është një muaj i rëndësishëm për Bricjapin, sepse planeti i tyre Saturni më në fund vendosen në shtëpinë e tyre. Kur emocionet dhe dashuria sjellin shqetësim, e tëra do të jetë ndryshe, sepse Bricjapët nuk brengosen të qëndrojnë edhe vetëm. Ata do të ndjejnë se po kthehen me forcën e tyre, pas shumë dramë dhe mendime. Për shkak të kësaj, ata këshillohen që të mos fillojnë marrëdhënie të re, por në vend të kësaj t’i kushtojnë më shumë vëmendje planeve personale.

Ujori

Për Ujorin, kjo është koha ata kërkojnë me ngul që të kthehen e të rishikojnë çështjen e dashurisë. Ujori duhet të bëjë me kujdes me fjalët dhe të mos krijojë situata të pakëndshme, sepse gjatë këtij muaji Ujori do të përcillet nga emocione të mëdha. Në fund të janarit 2018, Ujori pritet të takojë personin e zemrës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara