Këto 3 shenja janë bukuroshet e horoskopit

23:22 | 14 Maj 2019

Me linja të përkryera dhe me fizik  karakteristik, energjia që japin këto shenja është e madhe.

Edhe pse thuhet se bukuria është në shikimin e parë, ajo zakonisht varet edhe nga një sërë kriteresh dhe nuk ka të bëjë vetëm pamjen fizike, por edhe me rrezatimin e brendshëm, transmeton portali arbresh.info

Mësoni se cilat janë 3 shenjat që rrezatojnë bukuri.

Peshorja

Kjo shenjë konsiderohet si më e bukur dhe zakonisht ka hire të rënda. Pjesëtarët e këtyre shenjave kanë fytyrë simetrike, buzë të formuara, sy të bukur dhe faqe të ëmbla. Janë shumë më ekzotikë se shenjat tjera.

Akrepi

Janë të njohura për veçoritë e theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një nuancë të pazakontë dhe hipnotizuese. Përveç një vështrimi të thellë, kanë buzë sensuale dhe flokë të bukur e të plotë.

Bricjapi

Gratë e kësaj sheje janë të njohura për figurën e tyre të shkëlqyer dhe laike. Megjithëse pamja e tyre është më së shumti mesatare dhe neutrale, ato kanë sy të mëdhenjë dhe buzëqeshje të sinqertë. U pëlqen të vishen, prandaj dallojnë edhe kur janë në grup./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale