I jep gjithçka bashkëshortit, prifti 79-vjeçar mbetet mes katër rrugëve

00:46 | 2 Janar 2018

Një famulltar i moshuar, i cili u braktis nga bashkëshorti pasi i fali pasurinë e tij ka mbetur midis katër rrugëve.

Philip Clements u martua me një model rumun, 24-vjeç në muajin prill. 79 vjeçari u martua me Florin Marin pasi u njohën në internet. Ai shiti shtëpinë e tij në Sandëich, Kent dhe bleu një banesë në Bukuresht, të cilën e vuri në emrin e Florinit.

Por pas një debati ata u ndanë dhe Clements u kthye në Britani por nuk kishte asnjë vend ku të fustë kokën dhe mbeti mes katër rrugëve.

Clements tha për Daily Mail se kur u kthye në Britani ishte i braktisur dhe në gjendje të rëndë psikologjike, por gjeti mbështetjen e njerëzve përreth tij.

Miqtë e mi ishin shumë mbështetës, qëndrova me shumë miq kur u ktheva dhe tani njëri prej tyre më ka ofruar një vend për të qëndruar afër Sandëichit (Kent),”-u shpeh ai.

Jo vetëm kaq, por prifti në pension ka dëgjuar se ish bashkëshorti i tij është në një lidhje tjetër.

Famulltari i shkatërruar tha se nuk ishte në dijeni se Florin kishte një partner të ri./oranews/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara