Horoskopi javor 23 tetor- 29 tetor: Peshorja dhe Akrepi

19:32 | 23 Tetor 2017

Peshorja

az_img_horoscope_libra

Fokusi i vazhdueshëm në sektorin tuaj të shtëpisë sugjeron që jeni të lodhur, duhet të zvogëloni aktivitetet dhe të gjeni një mënyrë që të relaksoheni. Gjithashtu, duhet t’i përkushtoni vëmendje ushqimit në mënyrë që të qetësoni mendjen tuaj. Nëse doni të merreni me një instrument të ri muzikor, kjo është java ideale. Venusi në Peshore është shansa që ju ipet për t’u kënaqur me veten tuaj.

LEXO EDHE: Horoskopi javor 23 tetor- 29 tetor: Luani dhe Virgjëresha

LEXO EDHE: Horoskopi javor 23 tetor- 29 tetor: Binjakët dhe Gaforrja

LEXO EDHE: Horoskopi javor 23 tetor- 29 tetor: Dashi dhe Demi

Akrepi

az_img_horoscope_scorpio

Prania e Merkurit në shenjën tuaj ju inkurajon që të shikoni pak më thellë situatat dhe rrethanat në të cilat ndodheni. Në të vërtetë, gjatë javës së ardhshme ju mund të ndjeheni të hutuar ose të ngatërruat nga marrëdhënie që sa ju magjeps, aq edhe do të ju frikësojë. Të enjtën, mund të përjetoni një përzierje ndjenjash. Jupiteri gjatë kësaj jave do të ndikojë që të merrni situatën në dorë një herë e përgjithmonë. Kjo është gjëja që ju duhet për t’u ndier sa më pozitiv./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara