Dëshironi që banjo juaj të mbajë erë të mirë? Provojeni këtë truk me letër higjenike

10:24 | 29 Janar 2022

Të gjithë duam që banjo jonë të mbajë aromë të mirë, prandaj edhe gjatë gjithë kohës e spërkatim me sprej të ndryshëm dhe preparate tjera.

Megjithatë, çelësi qëndron tek letra higjienike, transmeton portal arbresh.info

Ekspertët këshillojnë që të merrni një top letre higjenike dhe spërkateni me vaj esencial sipas dëshirës, më aromë agrume, mente, livando, trëndafili…

Në letër higjenike, në pjesën e brendshme shtoni pesë pika vaj ose më shumë nëse doni që ajo të mbajë aromë më të fortë.

Përpos që është shumë i lirë, ky truk ju merr vetëm 30 sekonda kohë.

Megjithatë, bëni kujdes, mos hidhni vaj në letrën higjenike pasi mund të irritojë lëkurën, sidomos në pjesët intime të trupit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara