Bluzat e bardha, trendi i kësaj vere

12:02 | 16 Qershor 2019

E bardha është një ngjyrë që njerëzit nuk e preferojnë shumë, por duhet ta pranojmë që të tregon shumë moderne dhe me stil.

Dikur bluzat e bardha ishin shumë trend, dhe tani lajmi i mirë është se janë rikthyer sërish në modë.

Në galerinë më poshtë gjeni disa modele që janë shumë të preferuara dhe mënyra sesi mund t’i kombinoni.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara