Zhduken dy vajza në Prishtinë

10:24 | 14 Tetor 2021

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se dy ankues kosovarë (bashkwshort) kanë raportuar se vajzat e tyre janë larguar nga shtëpia e tyre dhe se nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

“Dy ankuesit, një mashkull dhe një femër kosovarë (bashkëshort ) kanë raportuar se vajzat e tyre janë larguar nga  shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tyre. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.” /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara