Veseli viziton familjen e heroit Edmond Hoxhës

16:01 | 31 Dhjetor 2017

Kryetari Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në një postim në rrjetin social Facebook ka vizituar familjen e heroit Edmond Hoxhës, raporton arbresh.info.

Sipas tij edhe në festa duhet të kujtojmë njerëzit tanë që dhanë gjithçka nga vetja për liri.

Më poshtë është postimi i plotë i Veselit:

Bashkë me Violeten ishim për vizitë në familjen e heroit Edmond Hoxha, ku biseduam gjatë e për shumëçka me nënën Nurije. Edhe në festa duhet të kujtojmë njerëzit tanë që dhanë gjithçka nga vetja për liri, por edhe të respektojmë forcën dhe vullnetin e familjeve të tyre për të punuar për një Kosovë me të mirë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara