Veseli ngushëllon familjen e Agim Kikajt dhe LDK-në për vdekjen e tij

11:16 | 19 Maj 2017

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli u ka shprehur ngjushëllime familjes, miqve dhe kolegëve të LDK-së për vdekjen e ish-deputetit të LDK-së, Agim Kikaj, shkruan arbresh.info.

“Me pikëllim e mora lajmin për ndarje nga jeta të deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj. U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në LDK për vdekjen e Agim Kikajt”, ka shkruar Veseli në Facebook./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale