Vdes në aksident shoferi i një motoçikletë

10:33 | 2 Tetor 2017

Ka ndërruar jetë shoferi i një motoçiklete pasi ishte rrotulluar në Suhodol të Graçanicës.

“Raportohet se viktima mashkull K-Shqiptar gjersa ka qenë duke lëvizur me motoçikletë me katër rrota është rrokullisur, ku si pasojë drejtuesi dhe pasagjeri i mitur kanë pësuar lëndime trupore dhe janë transportuar në QKUK. Drejtuesi i motoçikletës rreth orës 22:35 ka ndërruar jetë ndërsa pasagjeri është liruar në shtëpi. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve”.

Thuhet në njoftimin e Policisë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara