Google ADS

‘Ta pastrojmë Kosovën’ sot pastron Gurrakocin i Istogut

08:06 | 9 Nëntor 2018
Arbresh.info

Let’s Do It Kosova ka bërë të ditur së në kuadër të Fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën” sot do të organizohet aksion pastrimi në fshatin Gurrakoc të Komunës së Istogut.

Aksioni fillon nga ora 12:00, ndërsa përveç ekipit të Let’s Do It Kosova, do të marrë pjesë Ministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi, nënkryetari i Komunës së Istogut dhe zyrtarë tjerë komunal./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme