Shqiptohen 647 tiketa për mosrespektim të masave anti-Covid

09:23 | 25 Shtator 2021

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 647 tiketa për mosrespektim të masave antiCOVID.

Po në 24 orët e fundit, Policia ka shqiptuar 1,357 tiketa trafiku.

Të premten kanë ndodhur 23 aksidente me të lënduar dhe 36 me dëme materiale.

Policia gjatë të premtes ka arrestuar 22, 10 janë dërguar në mbajtje dhe 1 në vuajte të dënimit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara