Shoqata HANDIKOS nis 13 karroca në Shqipëri

11:58 | 28 Nëntor 2019

Shoqata Handikos sot kanë dërguar 13 karroca për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.


Këtë e bënë të ditur nga Handikos me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Në shenjë solidarizimi me të prekurit nga tërmeti në Shqipëri, HANDIKOS sot ka nisur për atje 13 karroca dhe pajisje të tjera ndihmëse”.

“Kjo ndihmë po ofrohet në bashkëpunim me #HelptheLifeAsocciation”, shkruajnë në Facebook nga kjo faqe.

Në shenjë solidarizimi me të prekurit nga tërmeti në Shqipëri, HANDIKOS sot ka nisur për atje 13 karroca dhe pajisje të tjera ndihmëse.Kjo ndihmë po ofrohet në bashkëpunim me #HelptheLifeAsocciation

Publiée par HANDIKOS sur Jeudi 28 novembre 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara