Sa i imponohet partnerit veshja në Kosovë?

12:10 | 25 Shtator 2021

Ne pyetëm disa qytetarë në lidhje me këtë çështje.

“Nëse unë ia imponoj diçka bashkëshortes time në këtë rast me veshjen ajo jo që nuk do të më dëgjojë por edhe do të vishet ndoshta edhe më provokuese”, thotë një qytetarë.

Gjithashtu pati edhe prej tyre që u përgjigjën shkurt jo nuk duhet imponuar femrës as veshja, as puna as edhe ushqimi madje dhe jo më gjëra të tjera personale.

“Pse duhet t’ia imponojmë veshjen ose diçka tjetër? A vetëm pse ne burrat jemi më të fortë fizikisht apo pse e kemi traditën kështu me ju përzi edhe çka me vesh”, thotë një mërgimtarë.

Dëgjoni komentet e çifteve lidhur me veshjen e partnerëve./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara