Rrahim Pacolli ngrit padi ndaj Arbana Xharrës

15:40 | 20 Nëntor 2017

Sekretari i AKR-së, Rrahim Pacolli ka ngritur padi ndaj ish-gazetares Arbana Xharra për shpifje ndaj tij nëpërmjet disa publikimeve në rrjetet sociale.

Pacolli ka bërë të ditur përmes një statusi në Facebook se padia është ngritur për dëmshpërblim ndaj dëmit moral që është bërë ndaj tij, shkruan arbresh.info.

Ky është postimi i tij i plotë në Facebook:

Siç edhe kam paralajmëruar, sot kam ngritur padi ndaj Arbana Xharrës e cila me disa publikime në rrjetet sociale ka shpifur ndaj meje. Padia ime është ngritur për dëmshpërblim ndaj dëmit që i është bërë personalitetit, nderit dhe moralit tim. Rr.P./arbresh.info/

23755392_1974741686081947_2183500792540300487_n

Shpërndaje në rrjete sociale