Rama publikon 100 projektet e realizuara gjatë muajit gusht dhe shtator në kryeqytet

23:57 | 28 Shtator 2023

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se janë realizuar 100 projekte gjatë muajit Gusht dhe Shtator në kryeqytet.

Me anë të një postimi në Facebook, Rama  ka publikuar emrat e të 100 projekteve të realizuara gjatë këtyre dy muajve, shkruan Arbresh.info.

Disa prej tyre janë: Race the Cure, Muri i nderit, Ndriçimi publik, Parqet, ndërtimi i rrugëve.

Postimi i plotë: